Βοηθός υπεύθυνου/ης εργασιών

54 Views

ACS Courier: Ζητείται  Βοηθός υπεύθυνου/ης εργασιών – Πάφος

Ζητείται Βοηθός Υπεύθυνου Εργασιών για το κεντρικό κατάστημα στην Πάφο.

Γενικά καθήκοντα :

  • Οργάνωση και διεκπαιρέωση εσωτερικών εργασιών
  • Έλεγχος και επίβλεψη εφαρμογής διαδικασιών
  • Ενημέρωση ηλεκτρονικής βάσης δεδομένων
  • Διαχείριση προσωπικού

Απαραίτητα Προσόντα :

  • Πτυχίο Κολλεγίου ή Πανεπιστημίου
  • Προηγούμενη πείρα τουλάχιστο 5 χρόνια
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση ηλεκτρονικού υπολογίστή
  • Ευχάριστη προσωπικότητα

Παροχές :

Προσφέρονται ψηλές απολαβές, ταμείο προνοίας, σχέδιο ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης, διαρκής επιμόρφωση, ευχάριστο σύγχρονο περιβάλλον με προοπτικές ανέλιξης.

Αιτήσεις:

Όλοι οι ενδιαφερόμενοι/νες μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση [email protected]  σημειώνοντας τον κωδικό της θέσης “ CR0101” .

  • Περιοχή: Πάφος
  • Τίτλος: Βοηθός υπεύθυνου/ης εργασιών
Ενδιαφερομαι

Πρόσφατες Αγγελίες

Πρόσφατες Δημοσιεύσεις